Jak to funguje

Webová platforma Talents Room je online katalog talentů, který zajistí reklamním speakerům přísun zakázek. A klientům zase umožní zorientovat se v nabídce umělců a dostat nahrávku hlasu rychle, jednoduše a profesionálně.

Pro interpreta

Speaker nebo herec si jednoduše vytvoří vlastní profil. V přihlašovacím formuláři vyplní základní údaje o sobě, popíše, co umí, a uploaduje ukázky své práce. Dále vybere, do jaké věkové kategorie spadá jeho hlas. Může jich být i více najednou. Může také uvést, jaké jazyky či přízvuky ovládá. V kolonce "O mně" je potřeba napsat co nejpřesněji a nejpůsobivěji, co může interpret klientovi nabídnout.

Abychom zajistili maximální kvalitu, podléhá každý profil před zveřejněním kontrole a schválení týmem Talents Room.

Kontaktní údaje se sice do profilu vyplňují, ale slouží jen pro komunikaci s námi, nebudou veřejně přístupné. Zobrazí se jen fotografie, křestní jméno a informace o dovednostech interpreta. Veškerou komunikaci s klienty zajistí Talents Room.

Za vytvoření a zveřejňování profilu se nic neplatí. Z honorářů si nestrháváme žádnou provizi.

Pro klienta

Klient může v katalogu talentů vyhledávat a procházet jejich podrobné profily. Talents Room má nabídku speakerů. Speakeři jsou herci nebo hlasoví umělci, kteří dokáží propůjčit hlas reklamě, namluví voiceover k video spotu nebo celou audio knihu. Online katalog tak nahrazuje drahý a náročný casting, protože v Talents Room díky chytrému vyhledávání snadno najdete přesně to, co potřebujete.

Klient nevytváří žádný profil, systém je otevřený pro všechny. Talents Room zároveň vybraného umělce osloví a domluví s ním detaily spolupráce. V případě realizace zakázky ve studiu Talents Room klient za výběr talentu (casting) neplatí.

Výhodou Talents Room je, že si kromě výběru interpreta můžete rovnou objednat kompletní nahrávku. Vybraného speakera vám v hi-endovém studiu Talents Room natočíme, případně se postaráme o kompletní ozvučení vašeho videa. Prostě plný servis bez dalšího shánění a zařizování.