4.2.2018

Talents Room větší a ještě krásnější

Když jsme před třemi lety zakládali studio Talents Room v srdci inspirativního Karlína, soustředili jsme se hlavně na to, aby nahrávání voice overů a zvuková postprodukce probíhaly na špičkové technické úrovni, ale také ve stylovém a příjemném prostředí. Brzy jsme zjistili, že klientům se u nás líbí, naši profesionální práci považují stejně jako my za samozřejmost, a chtěli jsme nabídnout ještě něco navíc. Tak tady to je: Náš krásný fungl nový lounge.

Designéři z našeho oblíbeného Atelieru SAD navrhli prostor, kde se bude pracovat i relaxovat jedna radost. Za nepřehlédnutelnou červenou síťovou stěnou, která celému loungi dominuje, najdete ikonickou luxusní sedačku, kterou designérská dvojice bratrů Bouroullecových navrhla pro značku Ligne Roset, i velkou obrazovku s Apple TV. Fajnšmekři nejspíš ocení i (plně funkční!) vintage gramorádio.

Samozřejmě máme i oddělenou zasedačku, kdyby bylo potřeba probrat něco nerušeně v soukromí a při plném soustředění. Kolem originálního stolu podle návrhu designérů Atelieru SAD jsme rozmístili mimořádně pohodlná křesílka Vitra v pečlivě vybraných barvách.

Tenhle prostor vyloženě zve k tomu, abyste tu probrali svůj reklamní nebo filmový byznys nebo se třeba pokochali okouzlujícím výhledem na Vítkov s hrnkem dobré kávy v ruce. Obáváme se, že teď už se vám od nás nebude chtít vůbec odejít…